Zadzwoń: 32 246 52 51

HURTOWNIA ELEKTRYCZNA
40-112 Katowice ul. Gruszowa 7/19

O NAS

 

 

Hurtownia artykułów elektrycznych Rutex Śląsk

 

Od 20 lat zaopatrujemy między innymi śląskie kopalnie w najwyższej jakości artykuły elektryczne i elektrotechniczne. Nasi partnerzy cenią sobie nasz profesjonalizm oraz niskie ceny. Wierzymy, że w nowoczesnym, polskim biznesie nadal jest miejsce dla firm z tradycjami, które terminowość i jakość stawiają na pierwszym miejscu.

 

Działamy w Katowicach przy ul. Gruszowej 7/19 jako hurtownia artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych od 1995 roku. Początkowo pod nazwą Fazer,

 

a obecnie:

 

P. H. U. "RUTEX-ŚLĄSK" S.C.

40-112 Katowice, ul. Gruszowa 7/19 

NIP 627-25-88-039,  REGON 240481500

 

 

Wieloletnie, śląskie tradycje

Handlujemy z przedsiębiorcami z całego Śląska i jesteśmy dumni z każdego klienta, który zdecydował się na wieloletnią współpracę z nami. Staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę materiałów elektrycznych i elektrotechnicznych, aby spełnić Twoje oczekiwania najlepiej, jak to możliwe.
 

 

Zaopatrzenie na terenie Śląska

Oferujemy własny transport dużych partii materiałów na terenie Chorzowa oraz okolicznych miast (Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Mikołów, Zabrze, Gliwice, Częstochowa, Mysłowice i wiele innych). W razie potrzeby, wysyłamy towar firmą spedycyjną.